Як грамматно заощадити на ремонті

Найпростіший спосіб заощадити на ремонті – робити його самостійно і закуповувати всі матеріали в сезон зниження цін на оптових базах.

Якщо ви вирішите запросити найманих робітників, то економити доведеться тільки на матеріалах і відмову від будь-якого виду робіт.

Значну економію дає і поетапне ведення робіт. Наприклад, самі трудомісткі, що вимагають великої кількості часу перетворення можна провести в першу чергу. Більш дрібні роботи можуть почекати, поки у вас з’являться додаткові гроші.

І, звичайно, можна замінити деякі складні операції на більш прості. Іноді має сенс заощаджувати на матеріалах, але без зниження якості виконуваних робіт. Проконсультуйтеся з цього питання з майстрами – порядні організації дадуть вам чесні відповіді на питання про економію. Чим більше рекламується бренд, тим дорожче матеріали – рекламу зазвичай оплачує покупець товару. Можна здешевити ці витрати, набуваючи менш дорогі аналоги.

Стіни вирівнюються в повному обсязі, а частково. Гіпсова штукатурка наноситься на стиках стін з підлогою та стелею, це дає хороший візуальний ефект. На останньому етапі на площині стін наноситься тонкий шар шпаклівки. Так можна зменшити витрату штукатурки.
Вирівнюючи стелю, можна вдатися до такої ж хитрості.

На електромонтажних роботах теж можна урізати витрати, якщо не міняти стару електропроводку цілком, а тільки частково. Кабель можна прокласти в гіпсокартонних перегородках і під плінтусом.

Заощадити можна, купивши шпалери під фарбування – як правило, їх можна перефарбовувати кілька разів. В принципі, якщо звичайні шпалери приклеєні досить міцно, то пофарбувати можна і їх. Експериментуйте на частини стіни, яка знаходиться за шафою або диваном – тільки стежте, щоб фарба не була занадто рідкою, або, навпаки, дуже густий.

Також можна придбати не надто дорогі замазки та шпаклівки, а замість дуже дорогих імпортних фарб придбати вітчизняні – їх якість вже наближається до світових стандартів.

Якщо старі підлоги досить добре збереглося, то поверхню підлоги зазвичай не видаляється. Це дозволить заощадити на демонтажі і укладанні нового матеріалу. Мінус такого способу – трохи зменшується висота кімнати.

Ексклюзивні ідеї обходяться також дорожче типових варіантів. Заміна старого вікна на нове незвичайної форми коштує набагато більше, ніж звичайне вікно. Прямі перегородки також дешевше конструкцій складних форм. Та й виконати типові роботи зможуть звичайні робочі, не доведеться запрошувати дорогих фахівців.

На чому потрібно економити з обережністю

Сантехніка, електрика, опалювальні прилади, кондиціонери – краще купити все у пристойних виробників з гарантією якості. Неякісні прилади можуть зламатися на третій день.

А ось на фахівцях заощаджувати не варто. Краще найняти справжнього майстра, сплативши його послуги, ніж витратити вдвічі більше коштів згодом на переробку робіт.
Також зберегти ваші гроші допоможе застосування прогресивних технологій оздоблювальних робіт і використання декораторських прийомів в інтер’єрі.

Використовуючи сучасні будівельні матеріали, які в надлишку представлені у відповідних торгових точках, можна без праці уникнути значних витрат. Наприклад, замість паркету можна без зусиль використовувати ламінат, а для прикраси стін у ванній – пластер, виготовлений з мармурової крихти та акрилових єднальних. Він відмінно піддається чищенню і здатний витримати різкі зміни температури. У кухонному приміщенні облицювання плиткою можна замінити на облицювання вагонкою з пластика, яка значно дешевше.

Загалом, є безліч способів і можливостей, необхідно лише виділити час (найкраще, до початку ремонтних робіт), щоб знайти достатню кількість інформації про використання необхідних матеріалів. Відвідайте відповідні торгові точки, скористайтеся рекомендаціями консультантів, проявіть інтерес до всього, що має відношення до економії. Вибравши необхідні матеріали, проявіть терпіння і знайдіть таку торговельну точку, де можна відразу ж все купити і, найголовніше, зі знижкою. Крім того, ви значно знизите витрати на доставку матеріалів.

Відео: Як заощадити на ремонті квартири